PL PL  21:20, 3-06-2015, Gdańsk

GoodGame
R.E.D Girls Coalition
4065
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 10:10   10:21   6:9  14:25   --:-- 0:5221
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  ARKADIUSZ MOSIELSKI        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

R.E.D
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Monika Kaźmierska   Pierwsza Piątka026:530/60%-1166220
5Magdalena Dzienisz027:470/40%0/20%-19257141-2
7Agnieszka Dalecka   Pierwsza Piątka631:493/742%-1816714117
9Justyna Jaśkiewicz   Pierwsza Piątka235:531/911%-1811121-6
11Katarzyna Roskosz   Pierwsza Piątka1135:214/1330%0/10%3/3100%-2316722715
12Monika Bauer417:091/520%2/2100%-1321313
26Lucyna Szmaglik   Pierwsza Piątka   (kpt.)1725:084/580%3/560%-2312322118
suma40200:0013/4926%3/650%5/771%7273456212525
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Girls Coalition
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Magdalena Chodnikiewicz   Pierwsza Piątka327:200/30%1/333%+1721110
1Paula LagodaDNP
5Dorota GajdaDNP
6Liliana Pokojska   Pierwsza Piątka   (kpt.)2338:006/1637%3/742%2/366%+252135221217
7Anna Stefanowicz423:352/450%+163361119
9Weronika Wyszyńska   Pierwsza Piątka1240:006/1154%+26315183813138
12Agata ZuchniewiczDNP
13Agnieszka Rejchinbach   Pierwsza Piątka1535:213/475%3/742%+233912234427
17Ola Jankowska   Pierwsza Piątka835:443/1030%0/60%2/366%+1821342112
95Adrianna KukielkoDNP
99Martyna PykaDNP
suma65200:0020/4841%7/2330%4/666%1329421717108593
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.288) - 04.04.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Kamil Hanke (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki