PL PL  20:10, 3-06-2015, Sopot

GoodGame
UKS Siódemka Sopot Reborn Ladies
3831
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 11:7   13:11   4:7  10:6   --:-- 0:559
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

UKS Siódemka Sopot
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Agnieszka Ostrowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)526:411/250%1/425%0/20%+22221321
5Marianna Duszkiewicz   Pierwsza Piątka1119:554/666%1/250%+1113411519
7Monika Wróbel   Pierwsza Piątka015:160/10%+11130
8Anna Bieniaszewska   Pierwsza Piątka219:521/425%+2314214
9Monika Pomajda204:401/333%0/10%-2110
10Magdalena Koska   Pierwsza Piątka212:001/333%0/10%-8112111
11Zuzanna Krasowska010:230/20%+523512
12Kinga Bączek625:291/425%1/520%1/250%+181910211110
13Paulina Sałek006:22-30
14Paulina Mackiewicz420:472/728%-115612125
15Marta Jachowska416:212/540%+8459239
16Patrycja Kalinowska214:381/333%0/20%-312310
17Aleksadndra Łątkowska007:36+51111
suma38200:0014/4035%3/1520%1/425%143347951821142
trener: Karolina Janygazespołowe:  60trenera: 

Reborn Ladies
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
9Anna Broda   Pierwsza Piątka1134:281/520%3/837%-1112115
10Alicja Wilk331:380/50%1/1100%+32131626
11Kamila Miazga   Pierwsza Piątka   (kpt.)733:123/1520%1/812%-87182222-2
14Marta Pokryfka   Pierwsza Piątka434:350/60%1/1100%1/250%-9112112-1
16Dominika Tomaszewska   Pierwsza Piątka032:400/20%0/30%0/20%-917835445
22Izabela Perhon   Pierwsza Piątka633:273/742%0/10%0/10%-112681110
suma31200:007/4017%5/1435%2/1315%131730913103823
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2015 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.288) - 04.04.2015
Statystyki zostały wykonane przez: Kamil Hanke (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki