PL PL  18:00, 3-11-2014, Gdynia

GoodGame
Geoban Poszukiwacze Zagubionej Formy
4630
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 3:7   11:6   14:11  18:6   --:-- 0:5035
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Geoban
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz CiuraDNP
1Damian Leman   Pierwsza Piątka3040:0012/1866%0/20%6/1346%+1612311119
6Szczepan Suchoparski211:271/1100%+111
7Jakub Sieroń   Pierwsza Piątka236:321/425%0/30%0/40%+13115491-7
9Tomasz Oktaba   Pierwsza Piątka   (kpt.)229:581/520%+86281423
10Marcin Wiśniewski228:501/425%0/10%+182462214
12Grzegorz Janik   Pierwsza Piątka836:164/757%0/10%+18411155121124
15Piotrek Szopa   Pierwsza Piątka016:570/10%+62212
34Adam NowakDNP
suma46200:0020/3951%0/80%6/1735%132235147191546
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Poszukiwacze Zagubionej Formy
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Kamil Sadka313:271/425%-61110
4Michał Mrówka223:351/425%-9111110
6Bartosz Orłowski014:520/10%-621332
7Emanuel Grzywacz   Pierwsza Piątka222:271/520%0/10%-711224-2
9Kamil Mirny   Pierwsza Piątka022:28-45532219
11Aleksander Kadzewicz   Pierwsza Piątka837:084/1040%0/10%-182572322313
12Sebastian Koszykowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1132:174/944%1/333%-1436439
13Wojciech Stencel   Pierwsza Piątka418:531/333%0/20%2/2100%-11221320
14Kacper Kopiec014:530/10%0/30%-5112123-3
suma30200:0011/3333%2/1315%2/366%616229151731928
trener: Trenera Azespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.277) - 23.10.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki