PL PL  21:00, 30-04-2014, GDYNIA

GoodGame
INTERPLASTIC Wybrzeże Klatki Schodowej
6573
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 18:25   14:15   13:12  20:21   --:-- 0:5545
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Ola Jankowska        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

INTERPLASTIC
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Mateusz Domaradzki   (kpt.)209:551/333%-7333
15Jacek Rachwał   Pierwsza Piątka034:390/40%0/10%-7331112-1
23Karol Koniczek   Pierwsza Piątka1838:388/1361%2/2100%-7235136216
30Łukasz Sołtys   Pierwsza Piątka1027:063/650%1/520%1/1100%-62241127
31Tomasz Szarszewski   Pierwsza Piątka2338:199/1560%0/30%5/5100%-7369222325
32Daniel Wołąkiewicz   Pierwsza Piątka816:243/3100%0/10%2/366%011215
99Adam Bogorodź434:592/366%0/10%-63710424114
suma65200:0026/4755%1/119%10/1190%142135891601169
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Wybrzeże Klatki Schodowej
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Krystian Meredyk   (kpt.)431:292/2100%0/10%+512311226
1Mateusz Koński   Pierwsza Piątka3035:446/966%5/862%3/475%+644444132
6Maciej Koński   Pierwsza Piątka2135:016/1060%3/837%+112254221
24Bartosz Liptak   Pierwsza Piątka835:181/520%2/450%0/20%+92241136
33Tomasz Brenk   Pierwsza Piątka330:110/20%1/425%-512331134
45Łukasz Stanek   Pierwsza Piątka732:173/560%1/250%+1477132313
46Pawel PanekDNP
56Dariusz SarnowskiDNP
89Marek SkowronskiDNP
98Franek FrankowskiDNP
suma73200:0018/3354%11/2544%4/850%4172118141211182
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.265) - 22.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki