PL PL  20:15, 30-09-2013, Starogard

GoodGame
Supkon BROODNE POŁUDNIE SQUAD
5463
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 20:19   4:22   12:9  18:13   --:-- 0:5755
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Supkon
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Dawid Żygowski *133:010/10%0/20%1/250%-32232430
3Pawel DrozynskiDNP
4Janusz Konkel *013:590/20%-111-1
5Mariusz DrwiegaDNP
6Krzysztof BiesiadaDNP
7Maciej Jatkowski525:032/825%0/10%1/250%+111124142
8Jaroslaw RynasDNP
9Rafał Drwięga   (kpt.)1329:594/757%5/683%+12133213
12Jarosław Drewa *730:003/933%0/50%1/250%-1124622313
14Marek Drewa *519:351/250%1/333%-23221332
17Łukasz Zaborowski *1524:582/366%3/560%2/366%-21314111416
24Krzysztof Drwięga823:252/450%0/10%4/666%+391341335
suma54200:0014/3441%4/1921%14/2166%111223713172170
trener: Trenera Brakzespołowe:  70trenera: 

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
6Piotr Renkiel *2133:005/1050%2/2100%5/862%+273364551524
12Sebastian Ścigała *1033:175/955%-5189132317
13Mariusz RedekDNP
15Bartosz Mieszalski   (kpt.)213:311/1100%0/10%-21112232
20Dominik Gruca003:36-2112-1
31Przemysław Żochowski *821:481/1100%2/540%+171341210
33Wojciech Siedlar020:070/40%+17551112
34Mateusz Nitsche *640:000/20%2/450%+94441338
69Michal RabaDNP
99Marcin Chudy *1634:415/1050%1/250%3/475%-52211429
suma63200:0017/3351%7/1838%8/1266%724311411181200
trener: D Ssazespołowe:  61trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.229) - 04.07.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Maciej Austen (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki