PL PL  20:00, 30-10-2014, Gdańsk

GoodGame
DREWNO Decathlon Przymorze Gdańsk
5042
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:15   11:6   16:11  11:10   --:-- 0:4833
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Maryniewski TomaszCzas główny:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Witek Serafin011:51+61111
10Jakub Łętowski   Pierwsza Piątka730:553/742%1/333%+1025722210
11Paweł Formela   Pierwsza Piątka928:530/10%3/650%+2222321211
12Szymon Falski   Pierwsza Piątka   (kpt.)940:002/633%1/333%2/450%+81343226
15Paweł Perkowski   Pierwsza Piątka1033:452/450%0/50%6/875%+22461228
23Kamil KruszynskiDNP
89Maciej Szymczak   Pierwsza Piątka425:010/20%4/4100%+3145146
99Bartosz Dzierżyński1129:354/4100%1/250%+93311413
suma50200:0011/2250%5/1827%13/1968%72128871021355
trener: Trenera Brakzespołowe:  10trenera: 

Decathlon Przymorze Gdańsk
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Maciej Gudel833:361/250%1/333%3/560%-71112225
3Mateusz Niedzielko   Pierwsza Piątka   (kpt.)730:332/366%1/250%0/20%-13223236
4Artur Umławski   Pierwsza Piątka117:560/10%0/40%1/250%-8112115-3
5Rafał Gadomski   Pierwsza Piątka018:470/10%-2111110
33Rafał Jarecki   Pierwsza Piątka1233:255/955%2/2100%025711315
44Tomasz Włodarczyk   Pierwsza Piątka528:171/250%0/10%3/475%-65511128
46Radosław Gendek937:260/20%3/742%-41111521
suma42200:009/2045%5/1729%9/1560%31619661311832
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.277) - 23.10.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maryniewski Tomasz (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki