PL PL  21:00, 30-10-2014, Sierakowice

GoodGame
Graham Sierakowice STOSUNKOWODOBRZY
6143
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:11   11:11   18:12  16:9   --:-- 0:4823
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Maryniewski TomaszCzas główny:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Graham Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Paweł Wilgucki   Pierwsza Piątka1140:003/742%1/425%2/450%+1853856121
5Michal Okonowski   Pierwsza PiątkaDNP
6Cezary Hermann   Pierwsza Piątka1631:385/1241%2/366%+933239
8Przemyslaw Florek   Pierwsza Piątka   (kpt.)DNP
13Grzegorz Kula   Pierwsza Piątka936:354/1040%1/250%+1939123242217
23Damian Wyrwa223:041/333%+9112234
33Łukasz Tarasiuk931:582/450%1/714%2/2100%+182241117
98Rafal JareckiDNP
99Mariusz Słowiński1436:457/1070%0/10%+17268233326
suma61200:0022/4647%4/1526%5/862%1124351414751384
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

STOSUNKOWODOBRZY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Mateusz Konkel   Pierwsza Piątka432:312/825%-86281314
1Tomasz Borrmann   Pierwsza Piątka616:563/742%-44261336
11Marek Twardowski   Pierwsza Piątka018:050/20%-1422411123
12Jarosław Migdalski   Pierwsza Piątka535:232/1118%0/10%1/1100%-2033212211
13Damian Klinder   Pierwsza Piątka   (kpt.)634:090/40%2/540%0/20%-151341163-3
15Mateusz Stenka1428:185/955%4/850%-823543112
23Marek Kaszubowski834:381/250%2/728%-211783114
suma43200:0013/4330%4/1330%5/1145%1622381251821137
trener: - -zespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.277) - 23.10.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maryniewski Tomasz (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki