PL PL  20:55, 31-10-2014, Gdynia

GoodGame
NavArt STACEWICZ TEAM
5023
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:4   17:13   9:2  8:4   --:-- 0:4722
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Maryniewski TomaszCzas główny:  Maryniewski Tomasz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

NavArt
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Maciej Kowalski   Pierwsza Piątka220:441/250%+11882338
6Krzysztof Krupiński   Pierwsza Piątka029:54+811132
7Michał Migalski   Pierwsza Piątka530:001/333%1/250%+84116
11Paweł Formela   Pierwsza Piątka   (kpt.)1520:253/3100%3/560%+221121315
12Marcin Michalski   Pierwsza Piątka523:482/2100%1/333%+21123111219
13David Sainz735:202/450%1/333%+194421210
15Stefan Giliga1222:084/757%1/1100%1/1100%+1922431116
20Kacper Krygier435:392/633%+215513114
23Tobias Hummels032:020/30%0/10%+655252-2
suma50250:0015/3050%6/1250%2/450%328311661531568
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

STACEWICZ TEAM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Krzysztof Kalinowski   Pierwsza Piątka217:371/1100%-19112115
4Paweł Pyż   Pierwsza Piątka   (kpt.)037:590/80%-15221-7
8Dariusz Tychmanowicz   Pierwsza Piątka648:013/1127%0/40%-2933132-5
11Aleksander Kamiński   Pierwsza Piątka839:413/560%0/10%2/2100%-141122217
12Paweł Pszczoła   Pierwsza Piątka023:070/30%0/10%-16331111
15Krzysztof Tomczak433:352/540%-1512324
40Adam Pszczoła350:001/520%0/10%1/250%-27134314213
suma23250:0010/3826%0/70%3/475%415195510288
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.277) - 23.10.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maryniewski Tomasz (P) oraz Maryniewski Tomasz (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki