PL PL  19:00, 4-03-2014, GDYNIA

GoodGame
INTERPLASTIC BAT Sierakowice
5358
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 18:18   12:14   9:11  14:15   --:-- 0:5355
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

INTERPLASTIC
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Maciej Wiśniewski   Pierwsza Piątka228:510/50%0/40%2/633%-51342152-9
3Mateusz Domaradzki   (kpt.)115:081/250%-312312
15Rachwał Jacek   Pierwsza Piątka1436:564/1136%2/540%-32810314114
23Wrona MaciejDNP
30Patryk Spanily   Pierwsza Piątka1040:005/771%-535852423
31Tomasz Szarszewski   Pierwsza Piątka1230:356/1931%0/20%0/20%+943732146
32Daniel Wołąkiewicz208:301/250%-323-1
65Kamil Jabłoński   Pierwsza Piątka1240:004/944%1/250%1/333%-5415323311
suma53200:0020/5337%3/1323%4/1330%15223711111621746
trener: Trenera Brakzespołowe:  100trenera: 

BAT Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Mateusz LisDNP
4Piotr Złoch   Pierwsza Piątka340:000/30%1/333%+51131152
5Waldemar Makurat   Pierwsza Piątka1540:007/1163%0/20%1/333%+53912432324
6Robert PrusinskiDNP
10Łukasz Nieleszczuk   Pierwsza Piątka1940:006/1735%1/520%4/666%+5145455211
11Dariusz Kolka   (kpt.)DNP
12Karol Meronk   Pierwsza Piątka1740:008/1266%0/30%1/425%+597161423229
15Rafal WentaDNP
16Wojciech SulekDNP
17Rafał Makurat   Pierwsza Piątka440:000/20%1/616%1/250%+55521-1
18Andrzej CymermanDNP
19Bartosz ReglinskiDNP
suma58200:0021/4546%3/1915%7/1546%13263912131231365
trener: Dariusz Kolkazespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Angelika Kochner (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki