PL PL  20:00, 4-12-2014, GDYNIA

GoodGame
STACEWICZ TEAM TOS
7439
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:14   21:4   14:6  20:15   --:-- 0:4734
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

STACEWICZ TEAM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Krzysztof Kalinowski   Pierwsza Piątka420:441/1100%2/450%+2033733212
4Paweł Pyż623:493/650%+24235118
8Dariusz Tychmanowicz   Pierwsza Piątka035:570/30%0/30%+3011516612215
11Aleksander Kamiński   Pierwsza Piątka   (kpt.)1624:046/875%1/1100%1/250%+20123312318
12Paweł Pszczoła   Pierwsza Piątka004:16+32211
14Bartłomiej Kornath3330:5616/2272%0/10%1/1100%+2713421231
15Krzysztof Tomczak832:314/757%0/20%+211452119
40Adam Pszczoła   Pierwsza Piątka727:432/450%1/1100%+30167532116
suma74200:0032/5162%2/633%4/944%738452571529110
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

TOS
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Kacper Swedrzyński   Pierwsza Piątka019:250/30%0/20%-31112111-3
2Leszek Przybył427:550/30%1/520%1/250%-181135520
4Tadeusz Paszkowski   Pierwsza Piątka227:141/425%-2011211122
5Mirek ChmelaDNP
11Paweł Malinowski   Pierwsza Piątka1036:105/1338%0/10%0/20%-3026812117
13Michał Kuzia   Pierwsza Piątka928:004/1330%1/333%-284411113
33Marcin Tymieniecki   Pierwsza Piątka833:444/1040%0/50%-2323552217
78Krzysztof Boryszewski627:323/560%0/10%0/10%-2512316
81Piotr Kiczka   (kpt.)DNP
suma39200:0017/5133%1/147%2/825%1114251210121822
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Maciej Austen (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki