PL PL  19:40, 5-02-2014, GDAŃSK

GoodGame
BROODNE POŁUDNIE SQUAD GUSTOWNE BRYCZESY
8578
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 17:12   20:26   18:17  30:23   --:-- 1:0433
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka1840:003/742%4/850%+7552111418
14Kuba Gołębiewski1429:276/1250%2/366%-1342614210
15Bartosz Mieszalski   Pierwsza Piątka224:371/333%+2313431533
20Dominik Gruca   Pierwsza PiątkaDNP
31Przemysław Żochowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)525:560/10%1/425%2/2100%-31121135
35Piotr Renkiel   Pierwsza Piątka1440:006/1060%0/10%2/366%+72810123218
41Mariusz RedekDNP
47Wojciech SiedlarDNP
48Sebastian ScigalaDNP
57Michal RabaDNP
66Marcin Chudy3240:008/1266%5/955%1/250%+715621232
78Michal LopataDNP
suma85200:0024/4553%10/2245%7/1070%924331061311686
trener: Ssa Dzespołowe:  40trenera: 

GUSTOWNE BRYCZESY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
2Jakub Derkowski   Pierwsza Piątka2133:443/742%5/862%-1711242418
3Maciej KomarowskiDNP
7Nikodem Rachoń   Pierwsza Piątka415:191/1100%2/2100%+11123126
8Maciej Austen   Pierwsza Piątka   (kpt.)008:110/10%+51-1
10Piotr Urbanski   Pierwsza Piątka938:303/650%0/10%3/650%-5347832218
15Karol Wilkusz   Pierwsza Piątka1332:393/742%0/40%7/887%-71132110
19Jakub Danjuma2436:117/1070%2/540%4/580%-1391212328
25Mateusz Żołnierewicz735:263/837%0/30%1/250%-725713346
78Michal DziengoDNP
suma78200:0020/3951%7/2231%17/2373%1022321691001785
trener: Rafał Knapzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki