PL PL  20:00, 5-03-2014, GDAŃSK

GoodGame
BROODNE POŁUDNIE SQUAD Morpho
9170
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 22:10   24:29   24:14  21:17   --:-- 0:4924
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka1833:016/785%2/728%+19213112115
14Kuba Gołębiewski   Pierwsza Piątka2229:0911/1668%+152791134129
15Bartosz Mieszalski013:370/10%0/10%-311453313
20Dominik Gruca011:490/30%0/20%-3131411-1
31Przemysław Żochowski   (kpt.)023:010/50%-1722211-1
41Mariusz Redek   Pierwsza Piątka920:524/757%0/10%1/250%+217714117
57Michał Raba007:57-17111
94Jakub Danjuma   Pierwsza Piątka1728:328/1172%0/20%1/250%+234111533126
97Marcin Chudy   Pierwsza Piątka2532:0212/1675%0/20%1/1100%+3935864136
suma91200:0041/6167%2/2010%3/560%16385418111454125
trener: Ssa Dzespołowe:  10trenera: 

Morpho
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Adam Pszczoła   Pierwsza Piątka1040:005/1338%-2143722114
2Maciej Landmesser   Pierwsza Piątka   (kpt.)425:492/633%0/20%-29156125123
11Mikołaj Stasiak   Pierwsza Piątka935:433/1030%1/812%-21268223
12Patryk Peć   Pierwsza Piątka1736:187/1546%1/1100%0/20%-9325231116
15Karol Swiniarski   Pierwsza Piątka222:101/250%0/10%+17123113
18Kamil Pożarycki2840:006/1250%5/1050%1/250%-2133422223
suma70200:0024/5841%7/2231%1/425%1121321110112562
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki