PL PL  21:10, 5-06-2014, GDYNIA

GoodGame
R.E.D Chilli Girls po Pierogu
3531
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:8   5:9   8:5  9:9   --:-- 0:5634
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

R.E.D
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Magda Rydzkowska002:40011
3Karolina Błaszak-lasota   (kpt.)004:09-4222
4Patrycja Nowak   Pierwsza Piątka619:401/425%4/580%-6448129
5Magdalena Dzienisz   Pierwsza Piątka010:05-31110
7Agnieszka Dalecka   Pierwsza Piątka826:473/650%0/10%2/2100%+1123511111
8Marta Serafin   Pierwsza Piątka013:490/30%-101111-3
9Justyna Jaśkiewicz718:013/560%0/10%1/616%+1233220
11Katarzyna Roskosz   Pierwsza Piątka017:480/10%-811142-3
14Małgorzata Łaszewska1226:474/666%0/10%4/666%+1113442213
15Marzena Marchewka015:590/10%-322131-1
25Małgorzata Talaga208:541/520%0/20%+131341-1
26Lucyna Szmaglik026:270/20%0/10%0/20%+8314131-2
99Aleksandra Jeleńska008:54-12221124
suma35200:0012/3336%0/40%11/2347%162036491921430
trener: Jaśkiewicz Pawełzespołowe:  20trenera: 

Chilli Girls po Pierogu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Agnieszka Koprowska   Pierwsza Piątka434:111/425%0/10%2/450%-9347332
9Sylwia Jagielska018:08+1121
10Anna Sułkowska   Pierwsza Piątka321:170/10%3/475%-123511117
15Ewa Matuszewska   Pierwsza Piątka   (kpt.)427:152/540%0/20%0/20%-11124420
16Marta Wieloch   Pierwsza Piątka935:553/1030%1/333%01110
19Marta Kantorska428:290/20%1/250%1/250%-4112241
25Katarzyna Kośka   Pierwsza Piątka734:452/450%0/30%3/650%-612323651
suma31200:008/2532%2/1216%9/1850%611176111701812
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki