PL PL  18:40, 6-02-2014, GDYNIA

GoodGame
STOSUNKOWODOBRZY Dżordanki Bracie
5172
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 8:21   11:21   19:16  13:14   --:-- 0:5034
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

STOSUNKOWODOBRZY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Konkel   Pierwsza Piątka1031:535/862%-7235221115
1Tomasz Borrmann   Pierwsza PiątkaDNP
6Jacek Zdanowicz   Pierwsza Piątka1136:561/520%1/333%6/875%-27347332114
7Mateusz Stenka   Pierwsza Piątka832:394/1040%+744321112
9Marek Kaszubowski   Pierwsza Piątka433:082/540%0/30%-2112311231
12Jarosław Migdalski427:352/922%-19441113
17Artur FietDNP
30Marek TwardowskiDNP
90Damian Klinder   (kpt.)1437:494/1136%2/633%-172232139
suma51200:0018/4837%3/1225%6/875%619251211621054
trener: - -zespołowe:  30trenera: 

Dżordanki Bracie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Lukasz Chelkowski   Pierwsza PiątkaDNP
1Karol Samp   Pierwsza Piątka830:001/520%2/366%+12221127
8Szymon Sobkowski   Pierwsza PiątkaDNP
9Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka   (kpt.)929:123/3100%1/250%0/10%+135584116
10Marcin Trawiński   Pierwsza Piątka1832:073/650%4/666%+132462121
11Jakub Szymczak828:054/757%+2531013122119
24Tomasz Wójcik1430:001/425%4/1040%+1134217
34Marcin Chełkowski021:430/10%0/10%-9123111
69Kamil JatczakDNP
99Maciej Gajkowski1528:536/1250%0/20%3/3100%+1944811116
suma72200:0018/3847%11/2445%3/475%113041154110687
trener: Bb Xxzespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki