PL PL  21:00, 6-03-2015, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Nieobliczalni
6249
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 22:8   17:11   13:15  10:15   --:-- 0:4723
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka2336:437/887%3/837%+11112216
14Michał Szymerowski619:273/560%-91231216
23Michał Fijałkowski   Pierwsza Piątka432:582/450%0/20%+1728104519
32Alan Woldan   Pierwsza Piątka428:362/540%0/10%+172911412214
33Szymon Twardowski019:54-10113123
43Pawel TrojanowskiDNP
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1930:308/1553%1/250%+21538444223
99Wojciech Borowik   Pierwsza Piątka631:523/837%+1811231126
suma62200:0025/4555%4/1330%0/0---1224361881801077
trener: - -zespołowe:  50trenera: 

Nieobliczalni
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Karol Indyk219:061/1100%-7112124
3Marcin Bone914:193/475%1/1100%-319
6Jan LapczukDNP
7Rafał Dębicki   Pierwsza Piątka1429:185/862%1/520%1/250%-31113219
8Maciej Michalski   Pierwsza Piątka   (kpt.)538:071/1100%1/616%-133325
13Jacek Mikrut   Pierwsza Piątka227:031/1100%0/10%-1212321235
14Maciej DalakDNP
24Mateusz ChatlasDNP
33Bartosz Ulatowski   Pierwsza Piątka034:020/10%0/50%0/40%-14441111-4
69Dariusz KoseckiDNP
77Jędrzej Graj   Pierwsza Piątka1738:053/1030%1/333%8/1080%-13123253113
suma49200:0014/2653%4/2119%9/1656%312151012101541
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki