PL PL  18:10, 6-04-2014, GDAŃSK

GoodGame
GIRLS COALITION Chilli Girls po Pierogu
7720
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 15:1   16:7   23:8  23:4   --:-- 0:5245
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

GIRLS COALITION
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Magdalena Chodnikiewicz   Pierwsza Piątka1340:005/771%1/333%+573142821222
4Paula Lagoda   Pierwsza Piątka2140:009/1464%3/3100%+573582222328
5Dorota Gajda   Pierwsza Piątka   (kpt.)840:004/666%+57516734126
9Weronika Wyszyńska   Pierwsza Piątka1840:008/1650%2/2100%+5764104411128
12Agata Zuchniewicz   Pierwsza Piątka1740:008/1650%0/70%1/250%+57446311114
suma77200:0034/5957%1/1010%6/785%2111322120698118
trener: Pokojska Liliannazespołowe:  60trenera: 

Chilli Girls po Pierogu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Agnieszka Koprowska   Pierwsza Piątka325:331/714%1/250%-29527223
4Agata Orłowska217:271/1100%-3411112
7Jessica Koprys   Pierwsza PiątkaDNP
9Sylwia Jagielska   Pierwsza Piątka222:501/333%0/10%-352-1
13Karolina Demczuk017:500/20%-3113-4
16Marta Wieloch   Pierwsza Piątka   (kpt.)225:291/425%-3711131-2
18Marta Jerzykiewicz623:432/540%2/633%-3321371-5
19Marta Kantorska221:541/250%0/10%-281111
25Katarzyna Kośka   Pierwsza Piątka027:060/10%0/10%0/20%-3433132-3
44Anna Sułkowska318:080/10%1/333%-241-1
suma20200:007/2626%1/616%3/1030%7815342107-10
trener: Trenera Brakzespołowe:  80trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.264) - 01.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki