PL PL  20:00, 6-06-2014, GDYNIA

GoodGame
STOSUNKOWODOBRZY Nieobliczalni
4757
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 7:8   9:17   7:9  24:23   --:-- 0:5145
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

STOSUNKOWODOBRZY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Mateusz Konkel   Pierwsza Piątka1035:514/757%2/366%-11751242424
1Tomasz BorrmannDNP
4Jacek ZdanowiczDNP
10Radosław Ostrowski   Pierwsza Piątka1740:002/450%4/1526%1/250%-104422110
11Marek Twardowski006:59-440
12Jarosław Migdalski   Pierwsza Piątka832:163/1127%2/2100%-1313413
13Damian Klinder   (kpt.)228:471/520%0/20%024611232
15Mateusz StenkaDNP
23Marek Kaszubowski   Pierwsza Piątka022:130/20%-611110
99Andrzej Żylicz   Pierwsza Piątka1033:543/933%0/20%4/666%-6224215123
suma47200:0013/3636%4/2119%9/1369%121931106911442
trener: - -zespołowe:  20trenera: 

Nieobliczalni
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Adam Grabarczyk   Pierwsza Piątka932:492/633%1/250%2/633%+44481128
8Maciej Michalski   (kpt.)525:511/1100%1/425%+92241146
11Jakub JaruszewskiDNP
12Oskar Jankowski824:334/4100%0/10%+7992314
13Jacek Mikrut818:594/4100%0/10%+61123319
22Bartosz NiwinskiDNP
24Mateusz Chatłas   Pierwsza Piątka538:340/40%1/714%2/450%+144462223
25Michał Zdonek   Pierwsza Piątka1132:302/450%2/450%1/333%+1011251112
27Paweł Olbromski   Pierwsza Piątka408:562/366%-4221215
33Bartosz Ulatowski   Pierwsza Piątka717:482/2100%1/1100%+422111312
suma57200:0017/2860%6/2030%5/1338%825331571221569
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki