PL PL  20:30, 7-02-2014, Sopot

GoodGame
Morpho Harda Banda
5964
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.(1)czas meczuwidzów
 14:17   20:13   11:11  12:16   2:7 0:5635
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Morpho
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Witek SerafinDNP
2Maciej Landmesser   Pierwsza Piątka324:181/333%1/250%-111241215
3Adrian GorkoDNP
4Bartosz Dzierżyński   Pierwsza Piątka830:314/850%0/20%-93116
5Kamil Kruszyński   Pierwsza Piątka1034:364/1136%2/2100%-1511213263321
8Maciej Kozieł   Pierwsza Piątka   (kpt.)831:114/1040%0/20%+5112323
11Mikolaj StasiakDNP
12Tomasz RonkowskiDNP
18Kamil Pożarycki   Pierwsza Piątka2443:0011/1861%0/50%2/2100%-54433216
34Robert Rejmer026:520/10%-51121111
44Maciej Marcinkiewicz624:323/475%+1516712213
suma59215:0027/5549%0/90%5/683%5253012121221065
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

Harda Banda
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Grzegorz Bussler   Pierwsza Piątka   (kpt.)1337:482/633%2/633%3/475%+52351317
9Michał Drózd2138:536/1250%1/714%6/6100%+5178324118
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka1322:345/862%1/333%-1314222314
30Alan Woldan   Pierwsza Piątka940:104/944%1/250%+5471121113
32Jakub KusinaDNP
55Karol PaczkowskiDNP
90Piotr Kramek   Pierwsza Piątka336:431/616%1/333%+34592433
98Zbigniew Banaszek   Pierwsza Piątka538:522/633%0/20%1/250%+32352126
suma64215:0020/4742%4/1822%12/1770%162642681521161
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki