PL PL  20:10, 7-03-2014, GDYNIA

GoodGame
STACEWICZ TEAM NavArt
3451
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:7   6:20   2:6  12:18   --:-- 0:4955
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

STACEWICZ TEAM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Krzysztof Kalinowski   Pierwsza Piątka224:581/333%0/10%-1112143-2
4Paweł Pyż   (kpt.)721:192/540%3/475%+111115
8Dariusz Tychmanowicz   Pierwsza Piątka224:381/333%0/20%-111562422
11Aleksander Kamiński011:49-11-1
12Paweł Pszczoła   Pierwsza Piątka1030:345/771%0/20%0/10%+1112433
14Bartłomiej Kornath417:482/728%-522110
20Jakub Bąk   Pierwsza Piątka533:461/520%1/520%-115542-2
40Adam Pszczoła   Pierwsza Piątka435:082/540%0/10%-73710313111
80Krzysztof TomczakDNP
suma34200:0014/3540%1/1010%3/650%91928442101316
trener: Trenera Brakzespołowe:  40trenera: 

NavArt
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Krzysztof Krupiński224:551/250%+17112113
7Michał Migalski   Pierwsza Piątka127:340/10%0/10%1/250%-3661322
11Paweł Formela   Pierwsza Piątka   (kpt.)2038:324/580%4/1040%+1733222218
12Maciej Kowalski   Pierwsza Piątka135:170/40%1/250%+125711213
13David SainzDNP
15Stefan Giliga   Pierwsza Piątka1737:116/1250%0/20%5/771%+1912311310
20Kacper KrygierDNP
23Bartek Wilamowski   Pierwsza Piątka1036:313/650%4/666%+173362511318
33Pawel PerkowskiDNP
suma51200:0014/3046%4/1330%11/1764%620266111011254
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.252) - 28.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Ola Jankowska (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki