PL PL  19:00, 7-04-2014, GDAŃSK

GoodGame
BROODNE POŁUDNIE SQUAD DREWNO
7487
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:18   22:30   20:9  16:30   --:-- 0:5136
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

BROODNE POŁUDNIE SQUAD
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Dominik Filip   Pierwsza Piątka022:52-4710
14Kuba Gołębiewski   Pierwsza Piątka1640:007/1163%0/10%2/2100%-1333621220
15Bartosz MieszalskiDNP
20Dominik Gruca020:450/10%+411342144
31Przemysław Żochowski   Pierwsza Piątka1238:110/10%4/1040%-94451113
34Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka2640:006/966%3/1030%5/683%-933127514
57Michał Raba002:14+171-1
94Jakub Danjuma   Pierwsza Piątka2035:586/875%2/540%2/2100%-1912321119
97Marcin Chudy   (kpt.)DNP
suma74200:0019/2965%9/2733%9/1090%515201231101469
trener: D Ssazespołowe:  60trenera: 

DREWNO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Łukasz Wieczorkowski   Pierwsza Piątka1435:366/875%2/366%+1943721421
9Jakub Załucki   Pierwsza Piątka3340:007/1070%4/1136%7/7100%+13481233435
10Jakub Łętowski319:391/250%1/1100%+2133318
12Szymon Falski   Pierwsza Piątka   (kpt.)1327:451/333%3/650%2/2100%-151123310
15Paweł Perkowski   Pierwsza Piątka1730:281/1100%4/850%3/3100%+73321419
22Michał Kaliński   Pierwsza Piątka531:242/825%0/30%1/250%-1322411-1
34Paweł Formela215:081/1100%+711418
41Michal LipskiDNP
suma87200:0019/3357%11/2839%16/1888%1121321837013100
trener: Trenera Brakzespołowe:  20trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.261) - 28.03.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Szymon Konarski (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki