PL PL  19:00, 7-08-2014, Gdynia

GoodGame
Harda Banda Rutyna Skład
68107
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 16:19   15:18   19:42  18:28   --:-- 0:4935
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Harda Banda
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Piotr Ostromęcki   Pierwsza Piątka634:573/650%0/20%-3814541318
1Piotr Wozniak   Pierwsza PiątkaDNP
3Filip Kozik   Pierwsza Piątka2637:264/1136%6/1540%0/40%-28156314212
5Grzegorz Bussler1128:234/850%1/714%-235813313315
9Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka006:40-1822113
12Piotr Kramek826:114/757%0/20%-1736923211
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1726:274/1040%3/1127%0/30%-324373129
suma68160:0419/4245%10/3330%0/110%1626421541401158
trener: Trenera Brakzespołowe:  50trenera: 

Rutyna Skład
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
1Bartosz Kobus3226:274/757%7/1163%3/3100%+2522622133
2Arkadiusz KobusDNP
3Tomasz Nosek   (kpt.)1820:311/250%4/757%4/580%+35772123
4Paweł Strychalski   Pierwsza Piątka1526:461/520%3/650%4/666%+1927952118
5Piotr Podbielski   Pierwsza Piątka1017:432/450%2/366%+211111110
6Kamil Hanke   Pierwsza Piątka1727:483/837%3/742%2/2100%+3744321216
7Tristan BalinskiDNP
8Tomasz Budzisz   Pierwsza Piątka818:023/560%2/450%+23471310
9Jacek Chojnacki   Pierwsza Piątka722:472/2100%1/425%+17156632117
suma107160:0416/3348%20/3852%15/2075%63036238819127
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki