PL PL  14:30, 8-02-2015, Gdańsk

GoodGame
Girls Coalition UKS Siódemka Sopot
4757
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:20   16:14   7:14  11:9   --:-- 0:5633
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Girls Coalition
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Magdalena Chodnikiewicz   Pierwsza Piątka740:000/50%2/540%1/250%-1022423423
1Paula LagodaDNP
5Dorota Gajda   Pierwsza PiątkaDNP
6Liliana Pokojska   Pierwsza Piątka   (kpt.)932:393/650%1/333%-1712611
7Anna Stefanowicz527:222/728%1/250%-8221
9Weronika Wyszyńska   Pierwsza Piątka629:223/3100%-62461413
12Agata ZuchniewiczDNP
13Agnieszka Rejchinbach   Pierwsza Piątka935:353/1225%1/1010%-232512113-1
17Ola Jankowska1135:023/650%0/20%5/771%-7538323214
suma47200:0014/3935%4/2020%7/1163%141125891411231
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

UKS Siódemka Sopot
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
4Agnieszka Ostrowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)1423:255/771%1/250%1/250%+1333121115
7Monika Wróbel020:070/10%-61-2
8Anna Bieniaszewska   Pierwsza Piątka723:552/540%3/475%+13257531117
10Magdalena Koska018:370/10%-8111-1
11Zuzanna Krasowska025:240/30%0/10%-8233-5
12Kinga Bączek   Pierwsza Piątka1123:434/757%1/1100%+161453412
13Klaudia Fornalik004:56+610
14Paulina Mackiewicz   Pierwsza Piątka620:533/742%+1224226
15Marta Jachowska   Pierwsza Piątka1525:127/977%1/1100%+22552316
16Patrycja Kalinowska413:482/366%+11122116
suma57200:0023/4254%2/540%5/771%621271191601064
trener: Janyga Karolinazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki