PL PL  15:40, 8-02-2015, Gdańsk

GoodGame
R.E.D Reborn Ladies
5452
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 13:4   13:18   16:11  12:19   --:-- 0:5032
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

R.E.D
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Patrycja Nowak   Pierwsza Piątka840:002/450%4/757%+21121248
5Magdalena Dzienisz435:482/633%0/10%+412321540
7Agnieszka Dalecka   Pierwsza Piątka1740:008/1457%1/1100%+2369119
9Justyna JaskiewiczDNP
11Katarzyna Roskosz   Pierwsza Piątka1040:003/1030%1/250%1/1100%+27732816
14Małgorzata Łaszewska   Pierwsza Piątka721:311/250%5/683%+1423310
23Justyna GadomskaDNP
26Lucyna Szmaglik   Pierwsza Piątka   (kpt.)822:411/250%2/2100%-14144
88Agnieszka SurowiecDNP
suma54200:0017/3844%3/475%11/1668%51621891801247
trener: Trenera Brakzespołowe:  80trenera: 

Reborn Ladies
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Joanna KwasniewskaDNP
6Dominika OleckaDNP
7Karolina Szlachta   Pierwsza Piątka2336:188/1457%2/633%1/1100%+1134152215
9Anna Broda1331:165/955%1/333%+112321112
11Natalia Miazga   Pierwsza Piątka027:510/10%0/10%-1213-1
12Angelika Kochner   Pierwsza Piątka   (kpt.)730:373/650%0/10%1/250%-812311334
14Katarzyna Derkowska   Pierwsza Piątka027:32+1221350
17Dominika Tomaszewska   Pierwsza Piątka418:072/366%+322126
22Kamila Miazga528:192/633%1/1100%+432532328
55Karolina ZygowskaDNP
suma52200:0020/3951%3/1127%3/475%61117891621744
trener: Trenera Brakzespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki