PL PL  19:00, 9-01-2015, GDYNIA

GoodGame
OBROŃCY TYTUŁU Graham Sierakowice
4336
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:11   10:4   12:11  7:10   --:-- 0:4934
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz StańczykSekretarz:  Bartosz Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

OBROŃCY TYTUŁU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka929:520/10%3/1030%+91341313
3Paweł Pastusiak007:260/10%-712-2
9Piotr Ostromęcki   Pierwsza Piątka237:512/450%+91101134210
14Michal SzymerowskiDNP
34Maciej Austen   Pierwsza Piątka1333:421/520%2/1020%5/683%+1544418
43Paweł Trojanowski   Pierwsza Piątka018:420/10%+9123123
45Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1439:034/666%2/540%+61452111417
55Grzegorz Mendrzycki516:312/366%1/250%+51451227
99Wojciech Borowik016:530/40%-11235120
suma43200:007/2035%7/2626%8/1266%730371031211646
trener: - -zespołowe:  30trenera: 

Graham Sierakowice
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
3Paweł Wilgucki440:002/633%0/70%-714514142
5Michał Okonowski424:391/333%2/540%-72351114
6Cezary Hermann   Pierwsza Piątka332:191/714%0/20%1/250%-62-4
8Przemysław Florek   Pierwsza Piątka   (kpt.)622:041/250%0/40%4/580%-3336127
13Grzegorz Kula   Pierwsza Piątka933:002/728%1/250%2/450%-546101211214
33Łukasz Tarasiuk   Pierwsza Piątka013:510/20%-4230
99Mariusz Słowiński   Pierwsza Piątka1034:073/742%1/333%1/333%-3268112312
suma36200:0010/3231%2/2010%10/1952%122234411431535
trener: Trenera Brakzespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.282) - 17.11.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Stańczyk (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki