PL PL  13:10, 9-03-2014, GDAŃSK

GoodGame
GIRLS COALITION UKS CHYLONIA
7927
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 21:5   19:9   21:1  18:12   --:-- 0:5056
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  MACIEJ AUSTEN        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

GIRLS COALITION
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Ewelina Czarnowska217:451/520%-102132214
2Paulina Lagoda1227:366/1346%0/10%+40639313115
5Dorota Gajda   Pierwsza Piątka   (kpt.)630:533/650%0/20%+228513313119
6Magdalena Chodnikiewicz726:092/450%1/333%+1013433112
7Anna Stefanowicz   Pierwsza Piątka214:111/520%-2222112
8Agata Zuchniewicz   Pierwsza Piątka729:232/922%1/425%0/20%+3013412224
9Weronika Wyszyńska   Pierwsza Piątka829:514/4100%+10167633127
17Ola Jankowska   Pierwsza Piątka3524:129/1369%3/475%8/988%+242241421137
suma79200:0028/5947%5/1241%8/1361%23234620168105120
trener: Lilianna Pokojskazespołowe:  50trenera: 

UKS CHYLONIA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
5Wiktoria Jabłczyńska024:060/30%-2021320
7Izabela Chełminiacka   Pierwsza Piątka021:210/20%+811114-1
10Magda Piekarska   (kpt.)014:450/40%02213-4
11Daria Jakubowska   Pierwsza Piątka536:381/520%1/250%-3813422622
12Karolina Richert   Pierwsza Piątka324:471/250%0/30%1/333%-41134-5
14Julia Bach   Pierwsza Piątka038:230/80%-5055243121
17Mina Geric   Pierwsza Piątka1940:004/1136%3/837%2/2100%-5233119
suma27200:006/3517%4/1330%3/560%5141966171152
trener: Ossowski Krzysztofzespołowe:  80trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2013 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.250) - 14.11.2013
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki