PL PL  20:10, 9-10-2014, GDYNIA

GoodGame
STACEWICZ TEAM ROZWAJLERY
5032
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:0   12:6   8:14  16:12   --:-- 0:5321
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  MACIEJ AUSTENSekretarz:  Maryniewski TomaszCzas główny:  Stawiak Mateusz        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

STACEWICZ TEAM
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Krzysztof Kalinowski   Pierwsza Piątka928:193/650%3/475%+211122525
4Paweł Pyż   Pierwsza Piątka   (kpt.)422:522/540%0/10%+1211211212
8Dariusz Tychmanowicz   Pierwsza Piątka1432:375/1050%0/20%4/4100%+14279221319
11Aleksander Kamiński   Pierwsza Piątka008:40-11110
12Paweł Pszczoła   Pierwsza Piątka229:171/250%+911222215
14Bartłomiej Kornath017:390/20%+3224-2
15Krzysztof Tomczak626:523/475%0/30%+82241314
40Adam Pszczoła1533:446/1154%3/475%+245813511327
suma50200:0020/4050%0/20%10/1662%1120311591701660
trener: Trenera Brakzespołowe:  50trenera: 

ROZWAJLERY
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Mateusz Stachowski   Pierwsza Piątka433:182/728%-1522285-5
3Mariusz Wnukowski   Pierwsza Piątka324:361/250%0/50%1/1100%-221231140
5Tomasz Lewicki   Pierwsza Piątka316:051/250%0/10%1/250%-5112112
6Dariusz Lewicki   Pierwsza Piątka631:073/1127%-181231325
7Kamil Kuczyński   Pierwsza Piątka   (kpt.)021:540/10%+2123111
21Patryk Stachowski036:050/20%-164412124
23Michał Małas1636:551/333%4/1233%2/2100%-16223417
suma32200:008/2828%4/1822%4/580%61319591601514
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2014 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.268) - 26.04.2014
Statystyki zostały wykonane przez: Maryniewski Tomasz (P) oraz Stawiak Mateusz (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki