PL PL  21:00, 24-10-2017, Trójmiasto

GoodGame
Itago Gdynia Energa Obrót
6950
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:12   22:7   10:23  18:8   --:-- 0:4839
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba StańczykSekretarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Itago Gdynia
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
6Kamil Sadowski   Pierwsza Piątka1540:003/3100%2/540%3/475%+1933725418
8Maciej Gogola   (kpt.)DNP
12Mateusz Nitsche   Pierwsza Piątka3340:008/1172%4/757%5/862%+19332129
15Przemysław Frasunkiewicz   Pierwsza Piątka1040:002/366%1/714%3/475%+1999741122
30Łukasz Płaczek   Pierwsza Piątka940:001/1100%1/1100%4/666%+1943712313
66Piotr Blechacz   Pierwsza Piątka240:001/1100%0/40%0/20%+19441111
99Krzysztof MielczarekDNP
suma69200:0015/1978%8/2433%15/2462%4222618791883
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Energa Obrót
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Jarosław Zagórski013:360/10%0/20%-21222221
6Piotr Podbielski   Pierwsza Piątka1536:246/966%1/1010%0/10%-9336332212
8Cezary Stolarczyk   (kpt.)517:341/333%1/520%-53142332
11Krzysztof Pakuła115:540/30%1/250%-532511123
12Paweł Gołdziński   Pierwsza Piątka330:110/30%1/425%-1013461119
13Piotr Kowalski823:093/650%2/2100%-8426111
14Daniel Kuczyński   Pierwsza Piątka223:551/333%0/10%-12134122
16Łukasz Frohwerk   Pierwsza Piątka1222:263/3100%2/540%-1422259
44Jacek Grzesiuk   Pierwsza Piątka416:512/540%-1112334
suma50200:0016/3644%5/2718%3/560%1818361291111953
trener: Brak Trenerazespołowe:  31trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.320) - 26.09.2017
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki