PL PL  17:50, 20-10-2017, Trójmiasto

GoodGame
Obrońcy Tytułu Dżordanki Bracie
8150
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 17:9   22:10   20:21  22:10   --:-- 0:4935
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba StańczykSekretarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Obrońcy Tytułu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Kusina   Pierwsza Piątka2640:008/1361%3/742%1/250%+3121321220
10Kuba Łętowski   Pierwsza Piątka1537:505/771%1/1100%2/2100%+293710523127
12Alan Woldan521:502/2100%1/1100%+1419103117
14Michal SzymerowskiDNP
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)1225:353/742%2/450%0/10%+21555322218
23Pawel TrojanowskiDNP
24Michał Kusina   Pierwsza Piątka1140:005/1050%1/1100%+312911221118
33Mateusz Pietkiewicz   Pierwsza Piątka1234:456/1060%0/10%+291567131319
40Piotr KramekDNP
suma81200:0029/4959%6/1346%5/771%936452461249119
trener: Trenera Brakzespołowe:  00trenera: 

Dżordanki Bracie
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Karol Samp225:571/333%0/20%-252213113
9Krzysztof Chwedyna   Pierwsza Piątka   (kpt.)728:322/825%1/425%-272243233
10Michał Kowalski   Pierwsza Piątka1240:003/742%2/922%-3122423219
12Norbert Wrzesiński   Pierwsza Piątka2340:008/2040%2/825%1/520%-312572218
15Piotr WozniakDNP
24Tomasz Wójcik   Pierwsza Piątka027:280/30%-133311141
30Jakub SzymczakDNP
50Maciej Gajkowski   Pierwsza Piątka638:032/922%2/450%-287411118
suma50200:0016/4734%5/2619%3/933%15163110791932
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.320) - 26.09.2017
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki