PL PL  09:40, 24-01-2018, Gdynia

GoodGame
VLO IIILOdz
685
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 14:0   24:0   12:2  18:3   --:-- 0:3833
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba StańczykSekretarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

VLO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
3Oliwia Szarafińska   Pierwsza Piątka   (kpt.)431:502/1118%0/10%0/20%+61325131111
5Magdalena Śmiechowska   Pierwsza Piątka2424:0212/1866%0/20%+4922451125
6Natalia Koszewska   Pierwsza Piątka217:281/250%0/10%+381123
7Wiktoria Blank   Pierwsza PiątkaDNP
10Paulina Bobkowska   Pierwsza Piątka1022:104/757%0/30%2/450%+476410451120
12Julia Mazurkiewicz1022:275/1050%+36628112113
13Katarzyna Janczenia017:070/20%+33123113
17Karolina Miotk1824:569/1656%+518412421634
suma68160:0033/6650%0/70%2/633%271643131768399
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

IIILOdz
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Milena Zamłyńska   Pierwsza Piątka013:100/10%0/10%-32213131-1
6Kinga Iwaszkiewicz   Pierwsza Piątka021:100/20%0/30%-4711-6
7Eliza Filip   Pierwsza Piątka018:500/10%0/20%-311111-2
8Anna Krawczyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)218:501/616%-31222-3
9Wiktoria StachowiakDNP
10Aleksandra Skrzeszewska018:500/20%0/10%-3112311-1
11Natalia LezuchowskaDNP
12Anna Łukaszuk024:000/80%0/30%-4833171-14
13Laura Kosel332:001/616%1/250%-6344871-2
14Anna Roman013:100/10%-3211-2
suma5160:002/277%0/100%1/250%81220122306-31
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.323) - 06.12.2017
Statystyki zostały wykonane przez: Maciej Austen (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki