PL PL  11:35, 24-01-2018, Gdynia

GoodGame
ZSAE TEB Edukacja dz
5612
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 12:0   18:4   10:3  16:5   --:-- 0:3755
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba StańczykSekretarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

ZSAE
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Wiktoria Witkowska   Pierwsza Piątka021:380/80%0/20%+34551-4
7Anna Waszkiewicz000:59+10
8Karolina Stolc   Pierwsza Piątka1030:495/955%0/30%+41145142112
9Alicja Ritlewska005:020/10%+31-2
11Klaudia Bruch   Pierwsza Piątka1222:066/1154%0/10%+32751223221
12Ernestyna Pepke   Pierwsza Piątka   (kpt.)1826:139/1947%0/20%+395510331121
13Sara Brzeska   Pierwsza Piątka1023:085/1050%0/10%+333363316
14Eliza Muzyka402:392/2100%+521317
15Patrycja Szulc210:151/333%+121110
98Marta Wicher016:000/20%+1811210
99Angelika Marchlewska001:11+20
suma56160:0028/6543%0/70%0/20%23204391681271
trener: Brak Trenerazespołowe:  60trenera: 

TEB Edukacja dz
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Weronika Saran   Pierwsza Piątka032:000/20%-441236-5
3Laura Michalska016:000/30%-18333-3
4Zofia Siuta   Pierwsza Piątka017:330/10%-1911110
5Wiktoria Szydłowska   Pierwsza Piątka   (kpt.)032:000/70%0/20%-443111421315
6Gabriela Kita   Pierwsza Piątka016:290/10%-264-5
7Weronika Kaźmierczak322:060/60%1/1100%-321122-3
99Aleksandra Teler   Pierwsza Piątka923:524/1330%0/40%1/250%-3733651-4
suma12160:004/3112%1/911%1/250%82129222402-15
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.323) - 06.12.2017
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki