PL PL  12:20, 24-01-2018, Gdynia

GoodGame
ZSAE XIVLO
1535
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 4:5   2:2   5:14  4:14   --:-- 0:3855
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba StańczykSekretarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

ZSAE
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
5Wiktoria Witkowska   Pierwsza Piątka001:1400
7Anna WaszkiewiczDNP
8Karolina Stolc   Pierwsza Piątka326:321/1100%0/10%1/250%-233312344
9Alicja Ritlewska014:140/10%-1110
10Marta Wicher013:170/30%-1211-2
11Klaudia Bruch   Pierwsza Piątka429:052/633%-122213116
12Ernestyna Pepke   Pierwsza Piątka   (kpt.)432:001/714%0/10%2/2100%-201121351-2
13Sara Brzeska   Pierwsza Piątka226:561/333%0/20%0/20%-2011411-6
14Eliza Muzyka211:441/1100%-8224135
15Patrycja Szulc004:58-410
99Angelika MarchlewskaDNP
suma15160:006/2227%0/40%3/650%3912310142125
trener: Brak Trenerazespołowe:  21trenera: 

XIVLO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
4Oliwia Klasa210:501/425%-111121-1
5Agata Oszmian   Pierwsza Piątka316:043/650%+712322621
6Wiktoria Filipkowska   Pierwsza Piątka213:521/1100%+152234
7Emilia Richert1219:025/1145%0/10%2/2100%+153141119
11Natalia Kur   Pierwsza Piątka015:24+1911111
12Nikola Czarnecka   Pierwsza Piątka823:233/3100%2/450%+21123238
13Julia Manikowska   (kpt.)DNP
14Adrianna Bieschke008:37-10
17Agata Jankowska018:020/20%+51341112
20Joanna Karawacka012:370/10%0/20%-1223-1
77Patrycja Gałka   Pierwsza Piątka822:093/933%0/20%2/2100%+21426419
suma35160:0013/3141%0/30%9/1656%101626951501132
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2017 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.323) - 06.12.2017
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki