PL PL  10:30, 4-02-2019, GDYNIA

GoodGame
CKZiU ZSJ
3943
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 9:7   14:10   7:13  9:13   --:-- 0:4145
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

CKZiU
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Adrian OstrowskiDNP
1Maciej Wilczewski   Pierwsza Piątka326:150/20%1/714%-3111111-3
2Piotr Olszewski   Pierwsza Piątka1332:005/771%1/616%0/10%-41111117
5Piotr Stokłosiński918:263/742%0/20%3/650%+32211123
6Kacper Kaczyński1230:175/1145%0/30%2/450%-2459242114
10Arkadiusz Michałowski   Pierwsza Piątka   (kpt.)001:430/10%-2111-1
14Antoni Drabiński   Pierwsza Piątka227:111/250%0/20%-426812129
16Szymon Gajlewicz   Pierwsza Piątka024:080/10%-81231112
19Michał KlawikowskiDNP
20Kamil NowakDNP
66Sebastian JagielskiDNP
suma39160:0014/2948%2/2010%5/1338%1015257980831
trener: Brak Trenerazespołowe:  20trenera: 

ZSJ
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Jan Skalski210:261/1100%+81132
3Mateusz Gliniewicz   Pierwsza Piątka432:002/540%0/20%+41232440
6Norbert Nitka   Pierwsza Piątka010:540/10%-4-1
7Mikołaj Kołacz   Pierwsza Piątka020:410/10%-6111-1
10Ksawery Armatyński016:00+1011212
11Jakub Pudełko003:380111
12Adam Popiołkiewicz   Pierwsza Piątka1228:366/1250%0/10%+633611211
16Paweł Sztuk005:45-223-2
23Stanisław Karmoliński   Pierwsza Piątka   (kpt.)2532:005/683%4/944%3/475%+4212143231335
suma43160:0014/2556%4/1330%3/475%62026831311547
trener: Brak Trenerazespołowe:  30trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki