PL PL  09:40, 4-02-2019, GDYNIA

GoodGame
TEB EDUKACJA ZSAE
1871
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 2:13   3:13   6:22  7:23   --:-- 0:3745
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

TEB EDUKACJA
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Dawid Szymański   Pierwsza Piątka417:102/2100%-2233136
3Kuba Krauze   Pierwsza Piątka1032:002/922%1/911%3/475%-533311-3
4Mikołaj Ciesielski   Pierwsza Piątka031:070/40%-53111142-3
6Dawid Richert   Pierwsza Piątka   (kpt.)000:1400
7Tomasz Kijek   Pierwsza Piątka032:000/30%0/60%-53325111-4
8Filip Pieczyński205:531/333%-1111112
9Adam Swajda022:460/30%0/10%-39123110
11Oskar SzyszkoDNP
13Janek GrzybekDNP
99Tymoteusz Cierzan218:501/250%0/10%0/20%-342241-4
suma18160:006/2623%1/175%3/650%71118421127-6
trener: Brak Trenerazespołowe:  80trenera: 

ZSAE
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Paweł Chudzicki1025:474/580%0/40%2/2100%+441101122117
4Jakub Rega   Pierwsza Piątka524:422/366%1/333%+43112126
8Michał Błaszczyk   Pierwsza Piątka219:131/1100%+2634731113
9Jakub Wasilewski   Pierwsza Piątka   (kpt.)DNP
10Mateusz Czecholiński1318:455/955%1/1010%+3531415
12Dominik Wołowski   Pierwsza Piątka000:1500
13Marek Zawiślak   Pierwsza Piątka1319:285/955%1/425%+27415112
16Dominik Lamkiewicz1119:502/728%2/450%1/1100%+37641042320
17Mateusz Bunia1732:006/966%1/520%2/2100%+53821011121
suma71160:0025/4358%5/2718%6/875%26224813631694
trener: Brak Trenerazespołowe:  50trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki