PL PL  12:00, 8-02-2019, GDYNIA

GoodGame
XVIILO VLO M
4128
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 11:7   8:5   8:8  14:8   --:-- 0:4045
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

XVIILO
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
0Maciej GałwaDNP
1Wiktor Indyk   Pierwsza Piątka   (kpt.)1532:001/425%3/837%4/4100%+1344112211
2Maciej Kaźmierczak   Pierwsza Piątka219:420/20%2/2100%+12314135
3Maciej Matuszewski005:58+20
6Maciej Lutyński010:530/10%0/10%+4222-2
7Mikołaj Kośnik   Pierwsza Piątka131:430/40%0/20%1/425%+1013431131
9Michał Piwowarczyk   Pierwsza Piątka427:442/540%0/20%+1113411225
10Wincenty Jakobs   Pierwsza Piątka1932:004/1040%2/825%5/862%+13358127222
suma41160:007/2626%5/2123%12/1866%81826555111242
trener: Brak Trenerazespołowe:  40trenera: 

VLO M
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
1Kacper Sępiński005:08-12212
5Adrian Rosiak207:431/333%-633134
6Patryk DulkiewiczDNP
7Kacper Kapuściński   Pierwsza Piątka229:361/714%0/10%-1024611132
9Jakub LindaDNP
10Miłosz Ułanowicz   Pierwsza Piątka   (kpt.)324:260/10%1/425%-71111210
11Kacper Kreft212:191/250%-8112222
13Mateusz Kelm   Pierwsza Piątka324:461/714%1/250%-87411235
14Mateusz Miklasiewicz   Pierwsza Piątka018:400/40%-8235110
15Mateusz Szczypiński   Pierwsza Piątka1632:007/1741%0/80%2/1020%-13491313142
25Michał Roman005:22-41122
suma28160:0011/4126%1/137%3/1225%202444351111819
trener: Brak Trenerazespołowe:  70trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2018 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.335) - 13.07.2018
Statystyki zostały wykonane przez: Bartosz Żaba Stańczyk (P) oraz Bartosz Żaba Stańczyk (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki