PL PL  20:00, 31-08-2016, Gdynia

GoodGame
Obroncy Tytułu Fanklub Dejana Bodirogi
7462
1 kwarta2 kwarta3 kwarta4 kwarta dogr.czas meczuwidzów
 19:14   22:15   15:24  18:9   --:-- 0:45101
GoodGame


Sędziowie:  BRAK Komisarz:  Maciej AustenSekretarz:  Bartosz Żaba Stańczyk        Przewinienie:      Techniczne     Niesportowe     Dyskwalifikacyjne  

Obroncy Tytułu
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
c/w%c/w%c/w%atakobronasuma
2Jakub Kusina   (kpt.)714:272/633%1/250%0/20%+11134217
14Michał Szymerowski   Pierwsza Piątka408:101/250%2/2100%+1631418
22Karol Gajdamowicz   Pierwsza Piątka2123:119/1090%1/250%+27134132125
24Michał Kusina   Pierwsza Piątka017:010/10%+2811111
33Mateusz Pietkiewicz   Pierwsza Piątka1436:213/742%0/40%8/1172%+2026853213
45Jakub Pietkiewicz   Pierwsza Piątka2635:087/977%1/425%9/1275%+47994213235
99Michał Fijałkowski223:011/714%0/20%0/20%+9145211-2
suma74157:1923/4254%3/1421%19/2965%9263514873787
trener: Trenera Brakzespołowe:  50trenera: 

Fanklub Dejana Bodirogi
nrzawodnikpunktyminrzuty za 2rzuty za 3rzuty osobiste+/-zbiórkiasystyprzechwytystratyblokifauleeval
m/a%m/a%m/a%atakobronasuma
0Andrzej Pawłowicz1021:084/757%2/633%-1722116
1Vitek Seraphin   Pierwsza Piątka   (kpt.)931:130/10%3/650%+1444113
3Adrian Górko   Pierwsza Piątka013:510/10%-7112223
5Maciej Kozieł   Pierwsza Piątka2431:572/922%6/1250%2/2100%-777225117
7Kamil Kruszyński   Pierwsza Piątka1726:294/666%1/616%6/6100%-328102131121
30Maciej Marcinkiewicz006:28-111122
33Łukasz Wieczorkowski   Pierwsza Piątka228:540/30%0/30%2/633%-44711211126
suma62160:0010/2737%10/2737%12/2060%8303811692868
trener: Brak Trenerazespołowe:  10trenera: 

Valid HTML 4.01 Transitional Wydruk z programu "GoodGame" napisanego przez Lukasoft Łukasz Grygiel © 2016 mail: lukasoft@lukasoft.net  tel. (+48)516109267   ver. (2.2.1.295) - 15.06.2016
Statystyki zostały wykonane przez: Patryk Kanjerski (P) oraz Patryk Kanjerski (D)    -    Licencja dla: Trójmiejska Liga Koszykówki